2 » FeelHarmony Quintet – harmonia pięciu dusz | Grodzka Agencja Artystyczna Oprawa muzyczna Szczecin zespół muzyczny zachodniopomorskie
Shadow

Zadzwoń: Damian 535 373 926 Maja 796 682 866

Grodzka Agencja Artystyczna Grodzka Agencja Artystyczna Grodzka Agencja Artystyczna
Grodzka Agencja Artystyczna Glow
Shadow Content

FeelHarmony Quintet – harmonia pięciu dusz

-> z cyklu „Poznaj naszych muzyków”
fhq-małe

horn
Co to za zespół?

FeelHarmony Quintet:
Joanna Kowalczyk – flet poprzeczny
Izabela Kokosińska – obój
Bogusław Jakubowski – klarnet
Edyta Moroz – fagot
Katarzyna Sułkowska – waltornia

Kwintet czyli pięcioro ognistych dusz rodem z filharmonii, które od 2013 roku tworzą zespół – kwintet dęty FeelHarmony Quintet.
Muzycy na co dzień pracują jako członkowie Filharmonii im.M.Karłowicza w Szczecinie,a po godzinach pracy współpracują ze sobą, realizując pasje do muzykowania kameralnego.
FeelHarmony Quintet cechuje profesjonalizm i doświadczenie – niesamowita precyzja w wykonywaniu utworów, świetna intonacja i piękne brzmienie. Na scenie zespół prezentuje się elegancko i gustownie.

Muzycy z powodzeniem koncertują w województwie zachodniopomorskim.
W październiku 2014 kwintet nagrał debiutancką płytę we współpracy z Filharmonią im.M.Karłowicza w Szczecinie i Akademią Sztuki w Szczecinie, bardzo dobrze odebraną w środowisku muzycznym.

fhq2

horn
Gdzie się sprawdzi?

Propozycja przede wszystkim koncertowa, najlepiej dla publiczności, która chciałaby się delektować subtelnym współbrzmieniem barw instrumentów dętych, choć niekoniecznie musi być to koncert w złotej sali Filharmonii… :) Zespół doskonale sprawdzi się na scenie kameralnej a także podczas imprez okolicznościowym czy też tworząc tło muzyczne wydarzeń firmowych.

horn
Jaki repertuar?

FeelHarmony Quintet to ponad godzinny, ciekawy repertuar, zawsze dopasowany do potrzeb wydarzenia koncertowego. Program zawiera klasyczne kompozycje kwintetowe, współczesne, bardziej wysublimowane brzmienia, dowcipne aranżacje znanych tematów symfonicznych i operowych oraz lekki repertuar rozrywkowy. Kwintet może pochwalić się także prawykonaniami kwintetów szczecińskich kompozytorów, napisanych specjalnie dla członków zespołu!
Szczegółowy repertuar na podstronie zespołu.