2 » FeelHarmony Quintet | Grodzka Agencja Artystyczna Oprawa muzyczna Szczecin zespół muzyczny zachodniopomorskie
Shadow

Zadzwoń: Damian 535 373 926 Maja 796 682 866

Grodzka Agencja Artystyczna Grodzka Agencja Artystyczna Grodzka Agencja Artystyczna
Grodzka Agencja Artystyczna Glow
Shadow Content

FeelHarmony Quintet

FeelHarmony Quintet

Joanna Kowalczyk – flet poprzeczny
Izabela Kokosińska – obój
Bogusław Jakubowski – klarnet
Edyta Moroz – fagot
Katarzyna Sułkowska – waltornia

fhq2

Kwintet czyli pięcioro ognistych dusz rodem z filharmonii, które od 2013 roku tworzą zespół – kwintet dęty FeelHarmony Quintet.
Muzycy na co dzień pracują jako członkowie Filharmonii im.M.Karłowicza w Szczecinie,a po godzinach pracy współpracują ze sobą, realizując pasje do muzykowania kameralnego.
FeelHarmony Quintet cechuje profesjonalizm i doświadczenie – niesamowita precyzja w wykonywaniu utworów, świetna intonacja i piękne brzmienie. Na scenie zespół prezentuje się elegancko i gustownie.

fhq

Muzycy z powodzeniem koncertują w województwie zachodniopomorskim.
W październiku 2014 kwintet nagrał debiutancką płytę we współpracy z Filharmonią im.M.Karłowicza w Szczecinie i Akademią Sztuki w Szczecinie, bardzo dobrze odebraną w środowisku muzycznym.

FeelHarmony Quintet to ponad godzinny, ciekawy repertuar, zawsze dopasowany do potrzeb wydarzenia koncertowego. Program zawiera klasyczne kompozycje kwintetowe, współczesne, bardziej wysublimowane brzmienia, dowcipne aranżacje znanych tematów symfonicznych i operowych oraz lekki repertuar rozrywkowy. Kwintet może pochwalić się także prawykonaniami kwintetów szczecińskich kompozytorów, napisanych specjalnie dla członków zespołu!