2 » Marta – mezzosopran | Grodzka Agencja Artystyczna Oprawa muzyczna Szczecin zespół muzyczny zachodniopomorskie
Shadow

Zadzwoń: Damian 535 373 926 Maja 796 682 866

Grodzka Agencja Artystyczna Grodzka Agencja Artystyczna Grodzka Agencja Artystyczna
Grodzka Agencja Artystyczna Glow
Shadow Content

Marta – mezzosopran

Marta Osmańska (mezzosopran), do niedawna Kundrowska, jest studentką II roku w klasie prof. Barbary Ewy Werner na Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu oraz absolwentką Zespołu Szkół Muzycznych II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie w klasie dr Małgorzaty Wieland.

Swoje pierwsze sukcesy wokalne w tej dziedzinie zaczęła odnosić w drugiej klasie. Jest zdobywczynią II miejsca w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. Giulio Perottiego odbywającego się w Ueckermünde, III miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Wokalnym im. Marii Stankowskiej w Olsztynie oraz otrzymała wyróżnienia w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Makroregionalnych CEA w Warszawie i na XI Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Franciszki Platówny we Wrocławiu. Jest stypendystką miasta Szczecin.

11065274_863753927018719_6852840_o

Miała okazje prezentować swoje umiejętności uczestnicząc w koncercie charytatywnym na rzecz ofiar powodzi w Bogatyni, licznych koncertach promujących talenty szkoły oraz miasta Szczecin. W latach 2011-2014 brała również udział w koncertach Stabat Mater G. B. Pergolesiego. Wyspółpracowała z pianistami w cyklu koncertów, prezentując cykl pieśni Roberta Schumanna „Miłość i życie kobiety”.

W swoim repertuarze prezentuje różnorodny program: od baroku aż po te najnowsze kompozycje. Najbliższy jej sercu jest romantyzm, aczkolwiek świetnie odnajduje się w twórczości Mozarta czy neoromantyków. Kocha muzykę w każdym wydaniu, a szczególnie bliski jej sercu jest fortepian, od którego zaczęła swoją muzyczną przygodę.

POSŁUCHAJ WOKALISTKI: