2 » Skrzypce | Grodzka Agencja Artystyczna Oprawa muzyczna Szczecin zespół muzyczny zachodniopomorskie
Shadow

Zadzwoń: Damian 535 373 926 Maja 796 682 866

Grodzka Agencja Artystyczna Grodzka Agencja Artystyczna Grodzka Agencja Artystyczna
Grodzka Agencja Artystyczna Glow
Shadow Content

Skrzypce

Współpracują z nami trzy bardzo utalentowane skrzypaczki: absolwentki Akademii Poznańskiej oraz szczecińskiej Akademii Sztuki. Na co dzień grają one w szczecińskich orkiestrach, pracują w szkołach muzycznych i wciąż doskonalą swoje umiejętności na warsztatach mistrzowskich i orkiestrowych w całym kraju. Koncertują solowo i w zespołach na scenach naszego województwa. W repertuarze posiadają utwory klasyczne oraz rozrywkowe dostosowane do oczekiwań zarówno melomanów jak i ludzi, „po prostu” lubiących muzykę a także dźwięk skrzypiec.
Jeśli zdecydują się Państwo na występ skrzypaczki podczas ślubu, bardzo ważnym jest aby powiadomić o tym kościelnego organistę. Również kiedy wybiorą Państwo repertuar prosimy o przekazanie go organiście, który będzie przecież akompaniatorem skrzypiec.

violin4

Nowość w naszej ofercie to granie podczas Zareczyn!
Skrzypaczka (bądź wedle uznania Pana – skrzypek :P ) wykonuje tzw. love song (lub ulubioną piosenkę przyszłej narzeczonej) – albo piosenka jest tłem dla sytuacji bądź też narzeczony może tę piosenkę zaśpiewać wybrance. Potem, wedle życzenia Pary, muzyk zostaje i wykonuje repertuar miłosny np.: toastu, bądź kolacji narzeczonych. Możemy zaręczyć, że przyszła narzeczona będzie nie lada zaskoczona i pod wrażeniem!! :)

Posłuchaj skrzypiec podczas ślubu: