Skrzypce

Współpracują z nami trzy bardzo utalentowane skrzypaczki: absolwentki Akademii Poznańskiej oraz szczecińskiej Akademii Sztuki. Na co dzień grają one w szczecińskich orkiestrach, pracują w szkołach muzycznych i wciąż doskonalą swoje umiejętności na warsztatach mistrzowskich i orkiestrowych w całym kraju. Koncertują solowo i w zespołach na scenach naszego województwa. W repertuarze posiadają utwory klasyczne oraz rozrywkowe dostosowane do oczekiwań zarówno melomanów jak i ludzi, „po prostu” lubiących muzykę a także dźwięk skrzypiec.

 

Jeśli zdecydują się Państwo na występ skrzypaczki podczas ślubu, bardzo ważnym jest aby powiadomić o tym kościelnego organistę. Również kiedy wybiorą Państwo repertuar prosimy o przekazanie go organiście, który będzie przecież akompaniatorem skrzypiec.

 

Nowość w naszej ofercie to granie podczas Zareczyn!

 

Skrzypaczka (bądź wedle uznania Pana – skrzypek :P) wykonuje tzw. love song (lub ulubioną piosenkę przyszłej narzeczonej) – albo piosenka jest tłem dla sytuacji bądź też narzeczony może tę piosenkę zaśpiewać wybrance. Potem, wedle życzenia Pary, muzyk zostaje i wykonuje repertuar miłosny np.: toastu, bądź kolacji narzeczonych. Możemy zaręczyć, że przyszła narzeczona będzie nie lada zaskoczona i pod wrażeniem!!

 

Posłuchaj skrzypiec podczas ślubu:

Repertuar:

 

Repertuar klasyczny – m.in:

 

J.S.Bach – Aria na strunie G
F.Schubert – Ave Maria
J.S.Bach/Ch.Gounod – Ave Maria
E.Morricone – Gabriels Oboe z filmu Misja
J.Massenet – Meditation z opery Thais
A.Vivaldi – Kominek – Zima z 4 Pór Roku
itp

 

Repertuar rozrywkowy – m.in:

 

Kołysanka Belli z filmu „Zmierzch”
F.Sinatra „My way”, „Strangers in the night”
„Moon River” ze „Śniadania u Tiffaniego”
Bruno Mars „Marry you”
Luis Armstrong „Wonderfull world”
itp